Cloud – ECSigner Kwalifikowany Podpis Elektroniczny w chmurze

Cloud – podpis w chmurze to najnowsze rozwiązanie Kwalifikowanego Podpisu Elektronicznego. Jeżeli jesteś zainteresowany tą technologią skontaktuj się z nami. Obecnie Certyfikowany dostawca EuroCert oprogramowania wprowadził nowy produkt, którego działanie opiera się na autoryzacji podpisu poprzez aplikację w telefonie. 

cloud

Brak urządzenia kryptograficznego, oszczędność czasu oraz video weryfikacja do wyboru.

Aby użyć ten rodzaj podpisu niezbędnym będzie posiadanie konta u dostawcy usług zaufania. Więcej o ECSigner dowiesz się tutaj. Zapewniamy jednak, że jest to rozwiązanie światowej klasy – dosłownie bez wychodzenia z domu. Dlatego też zapraszamy do składania zapytań.

Cloud – ECSigner to okresowy kwalifikowany podpis elektroniczny w chmurze czy podpis jednorazowy w chmurze?

ECSigner to podpis kwalifikowany zlokalizowany na serwerach HSD, do użycia którego potrzebujesz komputera oraz telefonu. Nie jest to jednak jednorazowy podpis. Pomimo to zachęcamy do obserwowania naszej strony, gdyż podpisy jednorazowe to świetne i przyszłościowe rozwiązanie.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, który często podróżuje i posiada wiele oddziałów firmy w Polsce albo na świecie – to rozwiązanie jest idealne dla Ciebie. Wyobraź sobie, że chcesz przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną z kandydatem, który jest w innym mieście i ma on fizycznie pracować na terenie właśnie tego miasta. Co robisz z naszym produktem? Tak naprawdę generujesz kilka kliknięć i masz skutecznie podpisaną umowę na odległość. Dlaczego ma to być niby takie rewelacyjne? Rozwiązanie jest proste jednoznaczne i skuteczne. Twój kandydat na pracownika niekoniecznie musi mieć Kwalifikowany Podpis Elektroniczny. Dzięki współpracy z nami pozwolimy Ci użyć podpisu do jednej lub kilku czynności formalno-prawnych. Nie musisz ani Ty ani Twój kandydat kupować podpisu o określonym terminie ważności. Rozwiązanie, o którym mowa powyżej nie przedstawia funkcjonalności ECSigner. Jest to odmienny produkt, który przedstawimy niebawem. Wiązać się to będzie jednak z procesem wideo weryfikacji.

Nie jesteśmy w stanie wskazać Ci jednoznacznej ceny dla podpisów jednorazowych jak w przypadku Kwalifikowanego Podpisu Elektronicznego na nośniku lub w chmurze gdyż jest ona uzależniona przede wszystkim od Twojego zapotrzebowania. Jeśli się zdecydujesz to skontaktuj się z nami i ustalimy konkretnie dobraną ofertę pod Ciebie.

Jeżeli złożę zamówienie to kiedy mogę korzystać z podpisu kwalifikowanego?

cloud

Jeśli wybierasz wersję ECSigner to oferta dostępna będzie dostępna po weryfikacji Twojej tożsamości. Jeżeli zamówisz klasyczną wersję podpisu w formie tokena lub ECSigner oraz wizytę u siebie w biurze (usługa VIP), a my nie będziemy w tym czasie u innego klienta, to za godzinę możemy być już u Ciebie. Działamy szybko, dlatego też na terenie Warszawy i okolic masz pewność, że będziemy najszybciej i to bezpośrednio od producenta.

Ile kosztuje Kwalifikowany Podpis Elektroniczny ECSigner?

Proponowane ceny dla systemów Windows 8 i nowsze

NośnikOkresCena
BRAK – podpis w chmurze2 lata399 zł
Wymagane jest posiadanie komputera i telefonu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *