Cloud – Jednorazowy Kwalifikowany Podpis Elektroniczny

Cloud – podpis w chmurze to najnowsze rozwiązanie Kwalifikowanego Podpisu Elektronicznego. Jeżeli jesteś zainteresowany tą technologią skontaktuj się z nami. Obecnie Certyfikowany dostawca EuroCert oprogramowania prowadzi końcowe testy i oferta będzie ogólnodostępna na dniach. 

Brak urządzenia kryptograficznego, oszczędność czasu oraz video weryfikacja.

Aby użyć ten rodzaj podpisu niezbędnym będzie posiadanie konta u dostawcy usług zaufania. Procedura oraz warianty przedstawimy niebawem. Zapewniamy jednak, że jest to rozwiązanie światowej klasy – dosłownie bez wychodzenia z domu. Dlatego też zapraszamy do składania zapytań.

Cloud – Podpis w chmurze – ile kosztuje i dla kogo?

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, który często podróżuje i posiada wiele oddziałów firmy w Polsce albo na świecie – to rozwiązanie jest idealne dla Ciebie. Wyobraź sobie, że chcesz przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną z kandydatem, który jest w innym mieście i ma on fizycznie pracować na terenie właśnie tego miasta. Co robisz z naszym produktem? Tak naprawdę generujesz kilka kliknięć i masz skutecznie podpisaną umowę na odległość. Dlaczego ma to być niby takie rewelacyjne? Rozwiązanie jest proste jednoznaczne i skuteczne. Twój kandydat na pracownika niekoniecznie musi mieć Kwalifikowany Podpis Elektroniczny. Dzięki współpracy z nami pozwolimy Ci użyć podpisu do jednej lub kilku czynności formalno-prawnych. Nie musisz ani Ty ani Twój kandydat kupować tokena, którego termin ważności to np. 2 lata i dużo większe koszty.

Nie jesteśmy w stanie wskazać Ci jednoznacznej ceny jak w przypadku Kwalifikowanego Podpisu Elektronicznego na nośniku danych gdyż jest ona uzależniona przede wszystkim od Twojego zapotrzebowania. Jeśli się zdecydujesz to skontaktuj się z nami i ustalimy konkretnie dobraną ofertę pod Ciebie.

Jeżeli złożę zamówienie to kiedy mogę korzystać z podpisu?
cloud

Jeśli wybierasz wersję CLOUD oferta dostępna będzie w zależności od Twojego zapotrzebowania. Jeżeli zamówisz klasyczną wersję podpisu w formie tokena oraz wizytę u siebie w biurze (usługa VIP), a my nie będziemy w tym czasie u innego klienta, to za godzinę możemy być już u Ciebie. Działamy szybko, dlatego też na terenie Warszawy i okolic masz pewność, że będziemy najszybciej i to bezpośrednio od producenta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *