iOS – Kwalifikowany Podpis Elektroniczny na komputerze macOS

Kwalifikowany Podpis Elektroniczny na iOS mac OS

Kwalifikowany Podpis Elektroniczny będący produktem usług zaufania dostarczany jest najczęściej na urządzeniu zewnętrznym. To gdzie go użyjemy zależy tak na prawdę od nas a bardziej od zapotrzebowania. Warto jest zwrócić uwagę na fakt, że częste aktualizacje oprogramowania (Windows, iOS) powodują zmiany, do których dostawcy muszą się szybko odnieść. Jest to niezbędna czynność aby zachować stabilizację działania oprogramowania do składania podpisu. Sam Certyfikat jest niezmienny i ulokowany na urządzeniu wraz z kartą kryptograficzną.

Jeśli Catalina macOS po aktualizacjach to czy mogę użyć Kwalifikowany Podpis Elektroniczny? Big Sure też daje rade…

iOS jest nielubianym środowiskiem dla podpisów elektronicznych. Nasz dostawca usług zaufania dostarcza bezpłatne oprogramowanie do obsługi podpisów elektronicznych zarówno dla środowiska Windows jak i macOS. Jeszcze do niedawna był to spory problem gdyż w odrębnych środowiskach należało stosować dwa różne oprogramowania. Na chwilę obecną wizualny wygląd oraz funkcjonalność programów jest taki sam. Zarówno do składania i weryfikowania podpisów elektronicznych wykorzystamy ten sam program.

W ramach usług oferujemy również możliwość instalacji dedykowanego oprogramowania względem używanego przez Ciebie systemu. Jeśli interesuje Cię ta opcja to zapraszamy do zapoznania się z cennikiem a następnie do zakupów przez sklep on-line. MacOS jest specyficznym środowiskiem co przekłada się na złożoność pracy w zależności od branży do której niezbędny jest Ci komputer. Nie ma jednak nic niemożliwego.

Jeśli chcesz jeszcze dzisiaj użyć podpisu na MacOS lub Windows zamów usługę VIP

Nasza oferta skierowana jest do osób, które cenią swój czas. Jeśli czytając ten tekst chcesz dalej pozostać w swoim domu lub biurze skontaktuj się z nami i zamów usługę VIP. Niezależnie od tego czy skontaktujesz się z nami bezpośrednio czy też za pośrednictwem producenta – na terenie Warszawy i okolic możemy zjawić się u Ciebie jeszcze dzisiaj. Aktywujemy Twój podpis w 15 minut.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *