Jednorazowy Podpis Kwalifikowany

Jednorazowy Kwalifikowany Podpis Elektroniczny?

Jednorazowy Kwalifikowany Podpis Elektroniczny to najnowsze rozwiązanie umożliwiające skuteczne zawieranie umów na odległość z wykorzystaniem technologii weryfikacji tożsamości poprzez komunikację on-line. Jeżeli zdecydujesz się na taką formę optymalizacji czasu w swoim przedsiębiorstwie to będzie to bardzo dobra decyzja. Jednorazowy podpis generowany jest dla obu stron podpisywanej np. umowy w momencie jej podpisywania. Nie musisz posiadać urządzenia do podpisywania ani specjalistycznego oprogramowania. Wystarczy komputer i dostęp do internetu.

Jak odbywa się procedura podpisywania Jednorazowym Kwalifikowanym Podpisem Elektronicznym?

KROK 1

Tworzysz umowę w PDF i podpisujesz ją Kwalifikowanym Podpisem Elektronicznym w portalu on-line.

KROK 2

Za pośrednictwem portalu on-line wysyłasz umowę do odbiorcy dokumentu.

KROK 3

Odbiorca otrzymuje e-mailem link do Twojego dokumentu. Zapoznaje się z nim, akceptuje i podpisuje z użyciem bezpiecznej weryfikacji tożsamości.

Dla kogo Jednorazowy Kwalifikowany Podpis Elektroniczny?

Jeśli jesteś na naszej stronie to zapewne ten produkt w wersji jednorazowej lub długoterminowej będzie dla Ciebie odpowiedni. Pojawia się pytanie dotyczące modelu biznesowego prowadzonej działalności. Jeśli w ramach Twoich zajęć niezbędne jest zawieranie umów z osobami trzecimi: fizycznymi lub prawnymi, gdzie nie do końca druga strona umowy posiada już swój Kwalifikowany Podpis Elektroniczny na urządzeniu to jednorazowe rozwiązanie będzie świetnym punktem optymalizacji formalnej. Duże znaczenie w tym przypadku ma intensywność podpisów z nowymi osobami, np. sprzedaż usług telekomunikacyjnych. Ważne jest to, że podczas videoweryfikacji musisz przejść przez pełną procedurę wraz ze wskazaniem swojego dokumentu tożsamości osobie weryfikującej a cały proces jest nagrywany i utrwalany przez uprawniony do tego podmiot. 

Jeżeli nie interesuje Cię taka forma weryfikacji to jedynym rozwiązaniem na skuteczne posiadanie podpisu kwalifikowanego jest klasyczna wersja na 1,2 lub 3 lata. Tutaj jednak masz do wyboru posiadanie certyfikatu na nośniku lub w chmurze. W takim przypadku weryfikacja odbywa się przez naszego weryfikatora. Jeśli jesteś z Warszawy lub okolic zamów usługę VIP w domu lub biurze. Podpis wyrobimy dla Ciebie jeszcze dzisiaj.

PRZEDSIĘBIORCA

Jeżeli chcesz aby Twój klient lub nowo przyjmowany pracownik miał możliwość jeszcze dzisiaj podpisać skutecznie ważną umowę bez konieczności fizycznego kontaktu to takie rozwiązanie jest dla Ciebie. Ty zyskujesz czas a tym samym generujesz duże oszczędności logistyczno biurowe.

OSOBA FIZYCZNA

Jeśli osoba fizyczna lub inna osoba prawna nie posiada swojego Kwalifikowanego Podpisu Elektronicznego na urządzeniu a nie koniecznie chce wydawać pieniądze na urządzenie z certyfikatem ważnym np. 2 lata bo akurat będzie musiał użyć podpisu tylko raz to właśnie rozwiązanie z Jednorazowymi Podpisami Elektronicznymi znajdzie tutaj zastosowanie.

Jakie są zalety podpisu Cloud względem podpisu na urządzeniu?

Mniejsze koszty

Skala odbiorców

Bezpieczeństwo

Zasięg

Czas

Umowy w PDF

eIDAS

Videoweryfikacja

on-line

Sukces

Ile kosztuje Jednorazowy Kwalifikowany Podpis Elektroniczny?

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, który zakłada pozyskiwanie dużej ilości nowych pracowników lub chcesz zawierać umowy ze znaczną ilością odbiorców indywidualnych to skontaktuj się z nami. W zależności od Twojego zapotrzebowania umożliwimy Ci zakup pakietu Jednorazowych Certyfikatów w tzw. „paczkach”. Im więcej kupisz tym tańsza będzie oferta w odniesieniu do jednostki zakupowej. Jeśli interesuje Cię zakup Kwalifikowanego Podpisu Elektronicznego bez limitów to rozwiązaniem będzie zakup Certyfikatu na urządzeniu z np. 2 letnim okresem ważności. Obie opcje dostępne są w naszej ofercie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *