Kontakt

Kontakt

Kontakt jest podstawą wszelkich relacji. Pracujemy na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego. Jeżeli zadzwonisz i nie będziemy obecnie u innego klienta, jesteśmy w stanie dojechać do Ciebie w 30-40 minut a za godzinę będziesz już mógł podpisać ważny w całej Unii Europejskiej dokument. Działamy najszybciej w Warszawie. Skontaktuj się z nami.

Płatność dokonywana jest na miejscu u klienta. Posiadamy terminal przenośny co umożliwi wygodne rozliczenie. Fakturę generujemy na miejscu i wysyłamy na e-mail. Dla stałych klientów oferujemy możliwość wystawienia faktury z odroczonym terminem płatności. Pomijając powyższe, najlepszą i najbezpieczniejszą formą zakupów jest opcja KUP TERAZ. Zapoznaj się z pełnym cennikiem na stronie producenta.

Dlaczego zamówienia przyjmujemy telefonicznie?

Jeżeli dopiero planujesz dokonać zakupu, istotnym jest to aby jak najdokładniej wskazać na jakim sprzęcie pracujesz. Kwalifikowany Podpis Elektroniczny to urządzenie, które możesz używać na dowolnym komputerze lecz z pewnymi zastrzeżeniami. System, na którym pracujesz – musi być to Windows 8 i nowsze lub iOS. Nośnik, na którym znajduje się Certyfikat to pendrive dlatego musisz posiadać port USB aby zapewnić możliwość odczytu tokena. Reasumując, jeśli chcesz podpisać dokument na komputerze to jest to idealne rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Zachęcamy do zakupu on-line w sklepie EuroCert Sp. z o.o.

Kiedy Twój podpis będzie aktywny?

Jeśli dokonałeś zakupu on-line oraz zadzwonisz do nas i będziesz jedynym zamawiającym w danej chwili to jesteśmy w stanie już za godzinę uruchomić Twój podpis. Warunkiem jest dojazd oraz weryfikacja tożsamości, którą jest wymagana razem z dojazdem. Pracujemy na terenie Warszawy i okolic. Jeśli Twoja lokalizacja jest inna niż województwo mazowieckie to wymagamy przed zakupem kontaktu telefonicznego.