Ile kosztuje Kwalifikowany Podpis Elektroniczny?

Podpis Kwalifikowany ważny przez 1,2 lub 3 lata

Cena Kwalifikowanego Podpisu Elektronicznego różni się w zależności od dostawcy usługi oraz okresu ważności. Wśród producentów, Certyfikat najczęściej wydawany jest na 1 rok. W e-signature.pl dzięki uprzejmości naszego dostawcy mamy możliwość wyrobienia podpisu na 2 lub 3 lata z zachowaniem najkorzystniejszej oferty na rynku.

Jaki jest koszt zakupu Kwalifikowanego Podpisu Elektronicznego?

Do końca 2021 roku nasz dostawca usługi planuje rozwój na poziomie 300 punktów partnerskich w Polsce. Chcemy aktywnie uczestniczyć w tym procederze. Obecne standardy pozwalają nam na usystematyzowanie cen w każdej jednostce sprzedażowej. To z kolei wiąże się z tym, że w każdym punkcie rekomendowana cena za Kwalifikowany Podpis Elektroniczny powinna być taka sama (nośnik + Certyfikat). Dlatego też właśnie do tego dążymy Kwestią indywidualną pozostaje dodatkowa wartość usługi weryfikacji tożsamości oraz dojazdu do klienta.

Jeżeli mieszkasz poza obsługiwanym przez nas rejonem to napisz odrębną wiadomość, gdyż z pomocą partnerów działamy na całym świecie. Jako jedyni w branży posiadamy możliwość wyrobienia Kwalifikowanego Podpisu dla cudzoziemców, ale o tym dowiesz się w innej części FAQ.

Aby poznać kompleksową musisz wiedzieć jaką opcję zamówienia chcesz złożyć. Masz do wyboru dodatkowe szkolenie oraz instalację oprogramowania. Zapoznaj się z naszymi dodatkowymi usługami oraz pełnym cennikiem. Zachęcamy również do zakupów on-line bezpośrednio w sklepie producenta. Pamiętaj aby wybrać usługę VIP dzięki, której realizacja nastąpi u Ciebie w biurze lub domu.

Jeśli chcesz jeszcze dzisiaj użyć podpisu na MacOS lub Windows zamów usługę VIP

Nasza oferta skierowana jest do osób, które cenią swój czas. Jeśli czytając ten tekst chcesz dalej pozostać w swoim domu lub biurze skontaktuj się z nami i zamów usługę VIP. Niezależnie od tego czy skontaktujesz się z nami bezpośrednio czy też za pośrednictwem producenta – na terenie Warszawy i okolic możemy zjawić się u Ciebie jeszcze dzisiaj. Aktywujemy Twój podpis w 15 minut.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *