Gdzie i jak zamówić Kwalifikowany Podpis Elektroniczny w Warszawie?

Jak zamówić nasz produkt? Z racji tego, że jesteśmy jednym z wielu partnerów producenta, wybór zakupu należy zawsze do Ciebie. Możesz to uczynić w dowolnym punkcie partnerskim lub u samego producenta albo po prostu sklepie on-line producenta. Cena zakupu Kwalifikowanego Podpisu Elektronicznego (Certyfikatu) będzie wszędzie taka sama. Dojazd na terenie Warszawy i okolic możesz zamówić w e-signature.pl w ramach zakupu urządzenia lub usługi. Oferujemy najtańsze rozwiązania z najdłuższym okresem ważności na rynku dlatego sprawdź cennik producenta.

Kwalifikowany Podpis Elektroniczny w 15 minut od weryfikacji tożsamości

Wyślij wiadomość lub zadzwoń a potem kup on-line. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem dostawcy Certyfikatu (Kwalifikowanego Podpisu Elektronicznego) co daje Ci gwarancję i bezpieczeństwo zakupu. Jeżeli interesuje Cię opcja wyrobienia podpisu w twoim biurze czy domu, jesteśmy w stanie do 30-40 minut zjawić się u Ciebie na terenie Warszawy i okolic. Jeżeli chcesz wyrobić podpis sam, masz możliwość wyrobienia go u dostawcy usługi zaufania lub innego autoryzowanego partnera.

W przypadku e-signature.pl nasze usługi świadczone są tylko na terenie Warszawy i okolic. Warunkiem obligatoryjnym wyrobienia dokumentu elektronicznego jest weryfikacja tożsamości osoby dla której generujemy urządzenie. Usługa ta jest dodatkowo płatna, tak samo jak dojazd do klienta który jest obowiązkowy gdyż naszych usług nie świadczymy stacjonarnie. Gdy już dokonasz zakupu i ustalimy miejsce spotkania pamiętaj aby była możliwość wydruku generowanej na miejscu umowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *