O nas

O nas czyli kim jesteśmy? e-signature.pl to dystrybutor wybranych produktów dostawcy Kwalifikowanego Podpisu Elektronicznego, rekomendowanego przez Narodowy Bank Polski – EuroCert Sp. z o.o. Oferujemy wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości z terminem ważności do 3 lat. Po upływie tego okresu oferujemy przedłużenie Certyfikatów o kolejne 1,2 lub 3 lata subskrypcji w bardzo atrakcyjnych cenach. Oferujemy również instalację dedykowanego oprogramowania wraz ze szkoleniem z obsługi użycia podpisu.

Kwalifikowany Podpis Elektroniczny to więcej niż ePUAP

Bardzo często słysząc o Podpisie Elektronicznym, odbiorcy mylą go z ePUAPem natomiast jeden i drugi produkt różnią się znacząco. Dowiedz się więcej na ten i inny temat w naszej zakładce „Pytania i Odpowiedzi”. Pamiętaj, że Kwalifikowany Podpis Elektroniczny po podpisaniu dokumentów daje im „moc prawną” na każdym etapie struktury formalnej. Mówiąc w skrócie jest tak samo ważny jak twój podpis odręczny czego nie daje Ci ePUAP.

Jak podpisać sprawozdanie finansowe KRS 2022?

Oprócz sprzedaży produktów autoryzowanego dostawcy usług zaufania świadczymy również usługi polegające na weryfikacji tożsamości subskrybenta (użytkownika podpisu), szkoleniach z obsługi i zasadności użycia produktów oraz obsłudze informatycznej w zakresie konfigurowania urządzeń z zastosowaniem oprogramowania innego niż dostawcy EuroCert Sp. z o.o. Między innymi możesz dowiedzieć się jak podpisać sprawozdanie finansowe lub jak wysłać informacje rozliczeniowe do ZUS.

Gdzie kupić tanio bezpieczny Kwalifikowany Podpis Elektroniczny?

Z racji tego, że jesteśmy jednym z wielu weryfikatorów producenta, wybór zakupu należy zawsze do Ciebie. Możesz to uczynić w dowolnym punkcie partnerskim lub u samego producenta EuroCert. Cena zakupu Kwalifikowanego Podpisu Elektronicznego (Certyfikatu) będzie wszędzie taka sama. Dojazd na terenie Warszawy i okolic możesz zamówić w e-signature.pl Oferujemy najtańsze rozwiązania z najdłuższym okresem ważności dlatego powiedz o nas swoim znajomym. 

Jeśli wybierzesz opcję zakupu bezpośrednio u producenta to pamiętaj żeby wybrać usługę VIP w trakcie procesu zamawiania. Dzięki temu będziemy mogli przyjechać do Ciebie tak samo jak byś zamawiał podpis w e-signature.pl

Ile kosztuje Certyfikat czyli Kwalifikowany Podpis Elektroniczny?

Zapoznaj się z naszą ofertą na stronie głównej lub w sklepie a następnie złóż zamówienie w e-signature.pl Odpowiedzi na wszelkie pytania znajdziesz w naszej zakładce „Pytania i Odpowiedzi” dostępne w menu. Nie zapomnij o możliwości przewijania stron z pytaniami. Pliki PDF podpiszesz już w 30 sekund.

Jak zamówić Kwalifikowany Podpis Elektroniczny?

o nas

Aby zamówić Kwalifikowany Podpis Elektroniczny wystarczy złożyć zamówienie w sklepie producenta i ustalić termin wizyty naszego przedstawiciela w ramach usługi VIP. W e-signature.pl ceny obowiązują takie same jak w EuroCert dlatego zachęcamy do zakupu bezpośrednio u producenta.