Jak odnowić Podpis Elektroniczny (Certyfikat Zaufania)?

Odnowienie czyli przedłużenie okresu ważności. Aby dokonać odnowienia usługi niezbędne jest posiadanie przez Ciebie wcześniej zakupionego Kwalifikowanego Podpisu Elektronicznego a jego termin ważności albo już dobiegł końca albo się dopiero zbliża ku końcowi.

Odnowienie Kwalifikowane Podpisu Elektronicznego Warszawa

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem e-mail lub telefonicznie. Odnowienie Certyfikatu możliwe jest tylko dla klientów posiadających już zestawy dostawcy usługi. Najczęściej jest to token lub zestaw classic. Nie możemy odnowić Certyfikatu, który zakupiony był wcześniej u innego dostawcy, dlatego musimy ustalić ten stan na samym początku. Odnowienia możesz dokonać u nas, innych partnerów lub za pośrednictwem oprogramowania dostawcy usługi. W tym zakresie świadczymy wsparcie on-line o czym więcej w zakładce Usługi Informatyczne. Możesz również odnowić Kwalifikowany Podpis Elektroniczny bezpośrednio u dostawcy usługi Certyfikatu.

Podpis Kwalifikowany innego dostawcy

W przypadku, gdy Twój obecny Kwalifikowany Podpis Elektroniczny zakupiony był u innego dostawcy i chcesz dokonać odnowienia ale w dużo atrakcyjniejszej cenie, zgłoś nam ten fakt i otrzymaj ofertę najlepszą na rynku. Jeżeli interesuje Cię nasza oferta produktowa to zapraszamy do skorzystania ze sklepu on-line. Posiadamy w sprzedaży Podpisy Kwalifikowane, Odnowienia oraz zapewniamy możliwość szkoleń z obsługi oprogramowania a także samą instalację. Działamy najszybciej w Warszawie i okolicach dlatego też usługę dojazdu świadczymy właśnie na tym obszarze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *