Kwalifikowany Podpis Elektroniczny 2 lata ważności oraz moc prawna

Kwalifikowany Podpis Elektroniczny to obecnie najlepsze rozwiązanie umożliwiające pracę zdalną z każdego miejsca na świecie, ponieważ nie musisz już latać na spotkanie pół świata i wydawać znaczących środków na hotele czy taksówki. Wystarczy Certyfikat Zaufany posiadający moc prawną oraz dostęp do internetu. Dlatego też, dokumenty przesyłasz między kontrahentami elektronicznie – za pośrednictwem e-mail lub interaktywnych platform. Jeśli chcesz dowiedzieć się co to jest Kwalifikowany Podpis Elektroniczny oraz jego zalety i możliwości, sprawdź zakładkę „FAQ”.

Pamiętaj, że jeśli chcesz używać tego produktu, musisz posiadać komputer PC lub Laptop. Urządzenie nie jest przystosowane do pracy na telefonach lub tabletach. Jeśli interesuje Cię podpis kwalifikowany autoryzowany aplikacją w telefonie to przeczytaj więcej o najnowszym produkcie ECSigner.

W zależności od tego jaką formę wybierzesz, my przygotowaliśmy dla Ciebie najtańsze rozwiązanie. Wybierz podpis ważny 2 lata.

Ile kosztuje Kwalifikowany Podpis Elektroniczny?

Proponowane ceny dla systemów Windows 8 i nowsze

NośnikOkresCena
Token, zestaw Classic2 lata349 zł
Brak – ECSigner w chmurze2 lata399 zł
e-Dowódkontaktkontakt
 • Nośnik – nośnik danych, na którym instalowany jest Kwalifikowany Podpis Elektroniczny
 • Okres – termin ważności, który liczony jest od momentu wyrobienia
 • Cena – kwota netto oraz 23% VAT i dotyczy Certyfikatu wraz z nośnikiem
 • Token – urządzenie lub nośnik danych w formie pendrive USB zawierający kartę kryptograficzną oraz Certyfikat użytkownika
 • Zestaw Classic – urządzenie lub nośnik danych w formie karty (wielkość karty bankomatowej) oraz czytnika USB
 • ECSigner – kwalifikowany podpis elektroniczny w chmurze, więcej tutaj.
 • e-Dowód – Certyfikat na dowodzie osobistym

Zestaw umożliwia złożenie podpisu we wszystkich formatach m.in. XAdES-BES, XAdES-T, PAdES-BES, PAdES-T oraz wykorzystuje algorytm SHA256 (SHA2).

Co wchodzi w skład zestawu klasycznego?

 • urządzenie czyli nośnik danych
 • Certyfikat
 • karta kryptograficzna
 • instrukcja do pobrania i instalacji dedykowanego oprogramowania

Co wchodzi w skład zestawu ECSigner?

 • Certyfikat na serwerach HSM w chmurze
 • instrukcja do pobrania i instalacji dedykowanego oprogramowania

Jak zamówić Kwalifikowany Podpis Elektroniczny?

podpis-elektroniczny

Aby zamówić Kwalifikowany Podpis Elektroniczny wystarczy złożyć zamówienie w sklepie po czym nasz przedstawiciel stawi się w Państwa domu lub biurze. Masz pewność, że urządzenie będzie działać jeszcze w trakcie naszej wizyty, ale do kompletnego działania urządzenia niezbędna jest weryfikacja tożsamości oraz dedykowane oprogramowanie dla Windows lub iOS. Oferowana przez nas usługa spełnia wszelkie wymogi rozporządzenia eIDAS.

Usługa weryfikacji ale tylko z dojazdem – VIP

Zapoznaj się z pełnym cennikiem naszych usług, gdyż do proponowanej ceny należy doliczyć dojazd do klienta. Ponieważ do poprawnego działania podpisu niezbędna jest weryfikacja tożsamości, dodatkowo płatna, dlatego nie zwlekaj i skontaktuj się z nami. Gdy tylko otrzymamy potwierdzenie w systemie, przekażemy Ci urządzenie wraz kodami dostępu. Jeśli zapomnisz w przyszłości PINu, zachowaj kopertę z kodem PUK, aby można było nadać nowy PIN.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *