Tarcza Antykryzysowa a Kwalifikowany Podpis Elektroniczny Warszawa

Tarcza Antykryzysowa PFR - jaki ma związek z kwalifikowanym podpisem elektronicznym?

Tarcza Antykryzysowa to program rządu, który ma ochronić firmy i pracowników przed skutkami epidemii koronawirusa. Wielu przedsiębiorców zmaga się z problemami finansowymi dlatego też subwencja PFR to jedyny sposób na przetrwanie. Niestety jak się okazuje, w trakcie składania wniosków o dofinansowanie niezbędne jest użycie kwalifikowanego podpisu elektronicznego. Dlatego też e-signature.pl daje możliwość expresowego wyrobienia certyfikatu bezpośrednio u klienta w domu lub biurze jeszcze w dniu zamówienia. Działamy najszybciej w Warszawie i województwie mazowieckim. Możemy sprawić, że Twój podpis będzie aktywny 15 minut od początku naszego spotkania. Jeśli interesuje Cię usługa VIP skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Tarcza PFR czyli Polski Fundusz Rozwoju dla przedsiębiorców

PFR czyli tarcza antykryzysowa realizowana za pośrednictwem Polskiego Funduszu Rozwoju. To dziesiątki konkretnych rozwiązań dla pracowników, pracodawców, mikro, małych, średnich i dużych firm. Tarcza Antykryzysowa to także pakiet wsparcia oferowany przez spółki z Grupy PFR małym, średnim i dużym firmom, m.in. korzystne kredyty z gwarancjami BGK, dopłaty do kredytów obrotowych, finansowanie leasingu oraz podwyższenie kapitału lub finansowanie w postaci obligacji.

XAdES PAdES XAdES-BES PAdES-BES XAdES-T PAdES-T

Tarcza

Zapewne jeśli jesteś już na tej stronie zastanawiasz się czym się różnią wskazane powyżej nazwy XAdES PAdES itp. Są to formaty używane w ramach stosowania kwalifikowanego podpisu elektronicznego. To jakiego musisz użyć rozwiązania dowiesz się od strony, która wymaga od Ciebie podpisu na dokumencie. Z informacji jakie obecnie są przedstawiane przez portal rządowy w zakresie PFR, należy użyć do podpisania pliku formatu PAdES.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *