Usługi Informatyczne oraz Instalacja Oprogramowania

Usługi Informatyczne w e-signature.pl oparte są przede wszystkim na możliwości instalacji oprogramowania, niezbędnego do prawidłowego składania Kwalifikowanego Podpisu Elektronicznego.

Jak zainstalować program do Kwalifikowanego Podpisu Elektronicznego?

Zestawy do składania Kwalifikowanego Podpisu Elektronicznego najczęściej zawierają instrukcję obsługi. Jeżeli masz problem lub nie wiesz od czego zacząć skontaktuj się z nami. Pamiętaj, że dokumenty podpisywane w sposób elektroniczny różnią się od podpisu ręcznego. Przede wszystkim tym, że w świecie cyfrowym – podpis to szyfr albo inaczej warstwa elektroniczna, która jest niewidoczna dla Twojego oka.

Instalacja on-line, w domu lub biurze

Nasze usługi informatyczne wykonujemy on-line, w Twoim domu lub biurze. W zależności od skomplikowania problemu jesteśmy w stanie wykonać instalację tak aby Kwalifikowany Podpis Elektroniczny działał na oprogramowaniu dostawcy usługi zaufania.

Konfiguracja programów: Płatnik, JEDZ, Adobe Reader, Szafir

Kwalifikowany Podpis Elektroniczny to urządzenie dostarczone od producenta usług zaufanych. To w jakim programie go użyjemy – zależy od nas. Niestety nie każdy klient używa tych samych systemów operacyjnych. W związku z tym zdarza się tak, że należy skonfigurować Certyfikat w zależności od używanego programu. W naszych usługach znajdziesz również pozycję związaną z pomocą konfiguracji Certyfikatu w programach takich jak: Płatnik, JEDZ, Adobe Reader czy Szafir. Jeżeli nie widzisz na liście programu, w którym chciałbyś użyć swój Kwalifikowany Podpis Elektroniczny postaramy się dla Ciebie go zainstalować.

Skontaktuj się z nami i zamów usługę. Zapoznaj się z cennikiem i kupuj on-line w sklepie producenta i zamów usługę VIP.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *